kursy instruktorskie

Nurkowanie to hobby, nurkowanie to pasja… Ale może być także pracą! W końcu najlepsza praca to taka, która pozwala jednocześnie czerpać satysfakcję, a to właśnie możesz osiągnąć zostając Instruktorem Nurkowania. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować jako Instruktor zawodowo, czy dorywczo, czy też może po prostu ugruntować swoją wiedzę i umiejętności – dobrze trafiłeś!

kursy instruktorskie

W zakresie szkoleń instruktorskich współpracujemy z poznańską Akademią Nurkowania H2O, gdzie Course Director Maciej Jurasz co roku przeprowadza setki nurkowych programów treningowych, a jego wiedza i doświadczenie pozwalają na utrzymywanie od wielu lat stuprocentowej zdawalności egzaminów instruktorskich Akademii. W Kursach Instruktorskich uczestniczy Staff Instruktor Szkoły Nurkowania NitroxDivers, Jarosław Rzytka, nieustannie podnosząc swoje umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń.

kursy instruktorskie

Od bieżącego roku Staff Instruktor Szkoły Nurkowania NitroxDivers, Jarosław Rzytka jest Instruktor Trenerem zakresu Emergency First Response, czyli Pierwszej Pomocy. Oznacza to, że kursy pierwszej pomocy prowadzone przez Jarka dają możliwość nie tylko nabycie czy pogłębienia wiedzy z zakresu EFR, nabycia pewności siebie w pomaganiu innym, ale również przeprowadzania Certyfikacji na poziomie Instruktorskim.

kursy instruktorskie