Jeśli szukasz nowych doświadczeń, możliwości skosztowania niezapomnianych doznań oraz poznania nowych, ciekawych ludzi – jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy to wszystko, i dużo więcej. Chcemy pokazać Ci, jak łatwo zacząć przygodę z nurkowaniem, a tylko od Ciebie zależy, jak przygoda ta potoczy się dalej.
Oferujemy zajęcia i kursy na każdym poziomie, od programów Odkryj Nurkowanie, na których pokazujemy piękno podwodnego świata wszystkim, którzy jeszcze go nie znają, aż po zaawansowane warsztaty dla nurków technicznych.
Kursy PADI są skonstruowane w sposób, który pozwala na bardzo elastyczne zarządzanie nauką – składają się – poza zajęciami z instruktorem – również z samodzielnego przyswajania wiedzy, co pozwala na naukę w dowolnym czasie.
Już pierwsze kroki w podwodnym świecie pokażą Wam, jak bardzo relaksujące i przyjemne jest to doświadczenie, a zanurzając się w kolejne etapy wtajemniczenia będziecie w pełni mogli rozkoszować się ciszą, spokojem i bliskością natury, jakiej nie sposób doświadczyć w codziennej rzeczywistości.

kursy nurkowania

Nurkowanie może zmienić swoje życie na zawsze!
Kursy nurkowania rozwijają nas emocjonalnie, ale pooprawiają umiejętności rozwiązywania problemów, przyczyniają się do wzrostu pewność siebie czy umiejętności współpracy.
To nie tylko wspaniała przygoda, ale także rozwój osobisty, nauka nowych umiejętności, poznanie wielu nowych bardzo ciekawych ludzi. Osoby wkraczające w świat nurków doświadczają także mnóstwa zabawy!

kursy nurkowania

Szkoła Nurkowania NitroxDivers oferuje kursy nurkowania od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanych – instruktor pomoże Ci w znalezieniu najlepszych kursów dla Ciebie, dostosowanych do Twoich potrzeb. Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji PADI – ponad 70% nurków na całym świecie to właśnie nurkowie certyfikowani w PADI. Na kursach otrzymasz profesjonalnie przygotowane materiały, dawkę wiedzy teoretycznej oraz sesje praktyczne. Instruktor podczas kursu jest dla Ciebie przewodnikiem – Twoje bezpieczeństwo i komfort jest naszym priorytetem!

kursy nurkowania

Prowadzimy również przygotowanie do “czarnego pasa” w nurkowaniu rekreacyjnym – stopnia Master Scuba Diver. Jest to wyzwanie, które rozwija i wzbogaca nasze umiejętności, pozwala wejść do uprzywilejowanego grona nurków, którzy osiągnęli najwyższy stopień wtajemniczenia w nurkowaniu rekreacyjnym.
Jeśli tylko chcesz spróbować – pamiętaj, że dziś wystarczy zrobić jeden krok, by zacząć!

kursy nurkowania

Dlaczego nurkowanie?
Poznajemy zupełnie inny świat
Poznajemy nowych przyjaciół
Poznajemy nowe miejsca – blisko i daleko
Doświadczamy obcowania z naturą
Spędzamy wolny czas aktywnie
Możemy nurkować wszędzie, gdzie tylko jest woda 🙂
Nurkowanie to świetna zabawa!

kursy nurkowania

Poza kursami prowadzimy NitroxDivers Social Club, w którym regularnie się spotykamy. Spotkania Klubu są okazją do wymiany poglądów nurkowych i nie tylko, a także organizacji imprez towarzyskich czy wyjazdów nurkowych. Prowadzimy aktywności „znajdź buddy-partnera” – jeśli chcesz zanurkować, ale nie masz z kim, lub chciałbyś przypomnieć sobie umiejętności w towarzystwie doświadczonego Instruktora – zapraszamy!