Warsztaty jezioro Ińsko – VIP Diver

utworzone przez | Lis 2, 2016

Dziś wspominamy warsztaty na jeziorze Ińsko w Bazie VIP Diver. Bardzo pracowicie, ale i bardzo przyjemnie spędzony weekend zaowocował podniesieniem umiejętności oraz ukończeniem kolejnych stopni edukacji u wszystkich „naszych” nurków. Pod wodą bardzo duże zaskoczenie widocznością (nawet 8-10 metrów!) oraz ilością ryb – takich ławic dawno nie widzieliśmy, a szczególne wrażenie zrobiły one na nurkach dopiero poznających nasze najpiękniejsze podwodne miejsca.
Kolejnym zaskoczeniem była pierwszy raz odwiedzana przez nas Baza VIP Diver – dwie strefy mokre, w tym jedna ogrzewana tak, aby po zdjęciu pianek od razu było ciepło, obszerna i wygodna strefa sucha z kominkiem, pełne wyposażenie kuchni (zaleta lokalizacji, w której kiedyś był bar 🙂 osobne toalety dla strefy mokrej i suchej, oczywiście sprężarkownia, punkt serwisowy… wszystko, o czym tylko pomarzyć na bazie, a do tego cudowni właściciele i Instruktorzy – Marlena, Krzysiek, Maciek – którzy całą dobę dbają, aby nikomu niczego nie brakowało 🙂 do dziś wspominamy smak sernika 🙂
Bardzo dużym atutem bazy jest doskonale oporęczowany i opisany nowy tor, połączony ze starym torem z „Przedszkola”. Na nowym torze znajdują się między innymi dwie platformy szkoleniowe na głębokościach idealnych do naszych szkoleń (3,5 i 7,5 m) oraz dostępne dla nurków OWD zatopione łódki (kilka – od 5 do 12 m).
Wszystkie znane i nieznane nam (jeszcze) atrakcje oraz doskonała logistyka bazy pozwoliły nam naprawdę efektywnie spędzić czas oraz świetnie się bawić!
Miejsce to będzie z całą pewnością naszą stałą wypadową bazą na okres jesienno-zimowy.

Dziękujemy Gospodarzom!

ps. w wolnych chwilach odkrywaliśmy najnowsze trendy nurkowej mody… podobają Wam się nurkowe baletki? 🙂