Szkoła Nurkowania Nitrox Divers oferuje szkolenia podstawowe i zaawansowane, a także programy dla osób chcących dopiero odkryć w bezpieczny sposób tajemnicę podwodnego świata. W naszej ofercie znajdują się też warsztaty doskonalące umiejętności od podstawowych do najbardziej zaawansowanych. Posiadamy pełne wyposażenie sprzętowe do prowadzonych kursów i programów. Zapisując się na nasz kurs dostajesz nie tylko gwarancję świetnej zabawy w doskonałym towarzystwie, ale także – a może przede wszystkim – gwarancję bezpieczeństwa, które pod woda jest dla nas najważniejsze.

Z nami możesz poznać świat, którego do tej pory nie znałeś, a którego odkrywanie dane jest tylko nielicznym. Nurkujemy na wodach Polskich jak i światowych, nieobce są nam zarówno kamieniołomy Czech czy Niemiec, jak też ciepłe i bajecznie kolorowe wody Chorwacji, Egiptu czy Australii. Podróżujemy do bliższych i dalszych zakątków naszego kraju i świata – wszędzie, gdzie jest woda, jest coś ciekawego do obejrzenia. Teraz i Ty możesz to z nami zobaczyć!

Prowadzimy kursy na wszystkie rekreacyjne stopnie nurkowe: Stopień przed-podstawowy – Scuba Diver, Stopień podstawowy – Open Water Diver, Stopień ponadpodstawowy – Adventure Diver, Stopień zaawansowany – Advanced Open Water Diver, Nurek ratownik – Rescue Diver, Mistrz nurkowy – Master Scuba Diver. Prowadzimy również kursy pierwszego stopnia zawodowego – stopnia Divemastera oraz Asystenta Instruktora.

Realizujemy Specjalizacje: Po stopniu Open Water Diver: Nurkowanie na wysokości, AWARE – Identyfikacja ryb, Nurkowanie z łodzi, Nurkowanie ze skuterem, Nurkowanie w prądzie, Nurkowanie w suchym skafandrze, Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (nitroxie), Specjalista sprzętowy, Nurkowanie wielopoziomowe i z komputerem, Nurkowanie nocne, Doskonała pływalność, Podwodny przyrodnik, Podwodna nawigacja, Podwodna fotografia, Podwodne filmowanie, Projekt AWARE, Ochrona raf AWARE; Po stopniu Adventure Diver: Nurkowanie wrakowe, Nurkowanie głębokie; Po stopniu Advanced Open Water Diver: Nurkowanie pod lodem, Nurkowanie jaskiniowe, Poszukiwanie i wydobywanie.